Witamy na stronach firmy GEPEX z Wodzisławia Śląskiego...

Piękne luksusowe baseny

które znajdują sie w naszej ofercie, wydawały sie w przeszłości dla wiekszości z nasz nieosiągalnym marzeniem. Jeśli jednak uważnie rozejrzymy sie tam, gdzie buduje sie domy, to okaże się, ze duży, zagłębiany w ziemi basen już dawno przestał być czymś wyjątkowym.

"GEPEX"

Sp. z o.o.

Co spowodowało taka zmianę?

Przede wszystkim obecność na rynku basenów firmy Fort Wayne Pools, które za naszym pośrednictwem trafiają do Państwa, co jest gwarancją wysokiej jakości za bardzo rozsadną cenę.

Mówiąc o jakości,

mamy na uwadze przede wszystkim wysoką jakość materiałów i urzadzeń amerykańskich firm Fort Wayne Pools i Hayward, które to firmy sa liderami w swojej dziedzinie. Jakości tej odpowiada również wysoki profesjonalizm naszych pracowników, którzy zajmują sie końcową realizacją projektów. Oferta naszych basenów jest tak szeroka, ze dla dokonania właściwego wyboru konieczny jest kontakt z naszymi przedstawicielami, u których należy zasiegnąć porady na temat wymaganego kształtu, wielkości, właściwego umiejscowienia w Państwa ogrodzie badź domu, jak również o właściwej późniejszej obsłudze. Podczas takiego spotkania uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje, a nawet będziecie mogli osobiście sie przekonać o jakości wybudowanych przez nas basenów. Nasze najlepsze referencje otrzymacie Państwo jednak od tych rodzin, które posiadają już taki basen w swoim ogrodzie.

W zakresie techniki basenowej oferujemy:

  • projekty i budowę basenów kąpielowych -Baseny Fort Wayne-
  • dostawę i montaż zadaszeń teleskopowych
  • instalację osprzętu oraz atrakcji basenowych
  • dostawę i montaż basenowych instalacji grzewczych
  • pełną ofertę akcesoriów basenowych
  • niezbędne produkty chemii basenowej -Zastosowanie-

Przykładowe realizacje:

   

OHIO

OHIO (2)

   
©1992-2006 Gepex Sp. z o.o. Licznik odwiedzin